Áprilisban iskolánk 10 tanulója Erasmus+ kurzuson vett részt Horvátországban, Veli Losijn Lošinjszigetén, Rosemary Svenson és Mlecsenkov Eszter tanárnők kíséretében. A kurzus témája: "AI and I" volt. A kurzuson a diákok megismerkedhettek különböző AI eszközökkel és azzal, hogy ezek hogyan tudnak segíteni különböző élethelyzetekben. Szintén a kurzus témái közé tartozott a kritikus gondolkodás fejlesztése. A diákok workshopok keretében közös szabályokat is alkottak az AI használatával kapcsolatban. A program részét képezte egy nemzetközi est, ahol a másik két résztvevő ország kultúráját ismerhették meg.